I N F O

BULLITT

Bullitt od larryvsharry.com má svoje pevné miesto v histórii sveta. Priniesol pokrok a živú vodu do stagnujúceho trhu s cargo bicyklami a okamžite sa stal svetovou legendou. Všetky ostatné cargo bicykle od vtedy chcú byť ako Bullitt ale nikomu sa to ešte nepodarilo. Maniaci z Dánskej firmy Larry vs Harry priniesli moderné prvky a kreatívny design do klasického Long John rámu a vznikol Bullitt. Pevný hliníkový rám v kľúčových miestach spevnený oceľovou výstužou. Zadné 26´´ a predné 20´´ koleso. Nákladný priestor o rozmeroch 710x466mm. Celková nosnosť 180kg (vrátane jazdca). Riadidlá sú výškovo nastaviteľné vďaka čomu sa dá bicykel prispôsobiť  akejkoľvek výške jazdca. Je prekvapivo rýchly a ľahko ovládateľný. Po 5 minútach to zvládne 10 ročný chlapec aj 70 ročný gentleman.  Na výber je 9 farieb rámu, 5 rôznych sád komponentov, 3 varianty s elektromotorom a množstvo rôzneho príslušenstva. Bullitt bez problémov odvezie 2 deti alebo jedného dospelého, veľký nákup, dva sudy s pivom, plný box zásielok na doručenie, či čokoľvek čo ťa na napadne. Bullitt je to čo ti zmení život a naozaj to chceš! Bullitt budeš milovať ty, tvoje deti, tvoja frajerka a ver tomu že aj tvoja babička keď ju na tom raz odvezieš.

ROZDĚLENÍ BULLITT

BULLITT RÁM - 1740€

Súčasťou sú obe hlavové zloženia, stojan, radiaca tyč a predná vidlica.

NEXUS 7 COMPONENT GROUP – 2380€

Jednoduchý, spoľahlivý, bezúdržbový. Brzdenie pedálom do protišľapu ako na bicykli tvojej babičky alebo starej BMXke v kombinácii s prednou Tektro hydraulickou kotúčovou brzdou zaručujú jednoduché ovládanie a spoľahlivý brzdný účinok. 7 prevodov Shimano Nexus integrovaných v náboji spoľahlivo prenesie silu z pedálov do hybnosti. Celý systém je veľmi spoľahlivý a vyžaduje len minimum údržby a čistenia. Ráfiky Alex DM24, predný náboj Novatec, zadný náboj Shimano Nexus 7, protiprierazové plášte Schwalbe Marathon.

ALFINE 8 COMPONENT GROUP – 2730€

Alfine 8 je synonymom spoľahlivej, dobre fungujúcej, robustnej v náboji integrovanej prevodovky. Ponúka širší prevodový pomer ako Nexus 7 a dve hydraulické kotúčové brzdy Magura MT5. Prevodový pomer pre Alfine 8 je 307%. Je optimalizovaný na nízku údržbu a dlhú životnosť. Ráfiky Alex DM24, predný náboj Novatec a zadný náboj Shimano Alfine, protiprierazové plášte Schwalbe Marathon. *Možnosť tiež upgradnuť na karbónový remeňový pohon Gates ktorí šetrí hmotnosť, je tichší ako reťazový pohon a je skoro úplne bezúdržbový.

ALFINE 11 COMPONENT GROUP / GATES - 3160€

Namontujte a zabudnite. To je heslo tejto rady komponentov vybavenou karbónovým remeňovým pohonom Gates. Systém Gates šetrí hmotnosť, je tichší ako reťazový pohon a je skoro úplne bezúdržbový – to je presne to čo chceš. Alfine 11 je rovnako dobre fungujúca, robustná v náboji integrovaná prevodovka ako Alfine 8, len s väčším prevodovým pomerom až 409%. hydraulické kotúčové brzdy Magura MT5. Ráfiky Alex DM24, predný náboj Novatec a zadný náboj Shimano Alfine, protiprierazové plášte Schwalbe Marathon.

Deore 20 speed COMPONENT GROUP – 2730€

Postavené na nezničiteľných základoch mtb komponentov. Deore 20 má 2×10 prevodov a je vhodný najmä do kopcovitejšieho terénu. Hydraulické kotúčové brzdy Tektro poskytujú dostatočnú brzdnú silu. Prevodový pomer: Kazeta 11-32, prevodník 38-24. Náboje Novatec, ráfiky Alex DM24, protiprierazové  plášte Schwalbe Marathon.

XT22 COMPONENT GROUP - 3390€

Nová rada Shimano XT M8000 je niečo úžasné. Jedenásť rýchlostná kazeta vydatá za predné dvojkolečko poskytuje enormný prevodový pomer. Zadná prehadzovačka je vybavená technológiou Shimano Shadow ktorý stabilizuje napnutie reťaze. Pre zaistenie ešte vyššej brzdnej sily sú súčasťou štvor piestové brzdy Shimano Zee. Kazeta 11-42 zubov, predné kolečko 28/38 zubov. Veľmi odolné kolesá na nábojoch Novatec, rafiky Alex Supra, protiprierazové plášte Schwalbe Marathon.

SAINT COMPONENT GROUP

Naozaj ukrutne dobrá sada komponentov. Shimano Saint pôvodne navrhnutý pre zjazdové horské bicykle. Štvor piestové brzdy drasticky zvyšujú brzdný účinok. Radenie je neuveriteľne svieže vďaka jednoduchému a presnému  hnaciemu systému 1×10. Súčasťou sady je aj špecifická 20mm predná vidlica ktorá je spárovaná s nábojom Saint a vytvára veľmi silný front end. Prevodový pomer 39t. Kazeta 11-34 zubov. Pri objednávke tejto sady dostanete kompletnú sadu komponentov sady Shimano Saint – kľuky, stredového zloženia, zadnej prehadzovačky, radenia, brzdy Shimano Saint, náboje Saint a ráfiky Supra, protiprierazové plášte Schwalbe Marathon, trailové riadidlá, Predstavec Thomson 50mm X4, sedlovka Thomson Elite, pedále Wellgo.

GATES CARBON upgrade kit

Upgrade na konverziu pohonu pre Alfine 8 Component group vrátane stredového ozubenia, karbónového remeňa a zadného ozubeného kolesa. Systém Gates šetrí hmotnosť, je tichší ako reťazový pohon a je skoro úplne bezúdržbový – to je presne to čo chceš. Sada sa skladá z ozubeného kolieska CDX 55t, ozubeného kolesa CDX 26t a remeňa 113t. Táto sada je kompatibilná iba s novými rámami kompatibilnými s Gates.

GATES conversion kit

Súprava na konverziu pohonu Gates Carbon Drive. Systém Gates šetrí hmotnosť, je tichší ako reťazový pohon a je skoro úplne bezúdržbový – to je presne to čo chceš. Sada sa skladá z ozubeného kolieska CDX 55t, ozubeného kolesa CDX 26t, remeňa 113t a obsahuje aj kľuky Shimano Alfine a stredové zloženie Hollowtech II.

Poptávka

  ROZDĚLENÍ eBULLITT

  eBULLITT 6100 Nexus 5 - 4649€

  eBullitt s podporou e-motora Shimano StePS E6100 s výkonom 250W a krútiacim momentom 60 Nm o váhe len 2,88kg. Batéria 418 Wh, krátka doba nabíjania – 4h a váha 2,6kg. S prevodovým systémom Nexus 5 s elektronickým radením DI2. Prevodový pomer 263%.  Hydraulické kotúčové brzdy TRP Slate T4, brzdové kotúče TRP 180 mm. Veľmi odolné kolesá na nábojoch Novatec, rafiky Alex Supra. Súčasťou je aj kompletný osvetľovací systém Busch Müller Lumotec napojený priamo na batériu motora. Protiprierazové plášte Schwalbe Marathon.

  eBULLITT 6100 Nexus 5 Gates - 4939€

  eBullitt s podporou e-motora Shimano StePS E6100 s výkonom 250W a krútiacim momentom 60 Nm o váhe len 2,88kg. Batéria 418 Wh, krátka doba nabíjania – 4h a váha 2,6kg. S prevodovým systémom Nexus 5 s elektronickým radením DI2 a karbónovým remeňovým pohonom Gates. Prevodový pomer 263%. Systém Gates šetrí hmotnosť, je tichší ako reťazový pohon a je skoro úplne bezúdržbový – to je presne to čo chceš. Hydraulické kotúčové brzdy TRP Slate T4, brzdové kotúče TRP 180 mm. Veľmi odolné kolesá na nábojoch Novatec, rafiky Alex Supra. Súčasťou je aj kompletný osvetľovací systém Busch Müller Lumotec napojený priamo na batériu motora. Protiprierazové plášte Schwalbe Marathon.

  eBULLITT 6100 Alfine 11 - 4769€

  eBullitt s podporou e-motora Shimano StePS E6100 s výkonom 250W a krútiacim momentom 60 Nm o váhe len 2,88kg. Batéria 418 Wh, krátka doba nabíjania – 4h a váha 2,6kg. S prevodovým systémom Alfine 11 s elektronickým radením DI2. Prevodový pomer 409%.  Hydraulické kotúčové brzdy TRP Slate T4, brzdové kotúče TRP 180 mm. Veľmi odolné kolesá na nábojoch Novatec, rafiky Alex Supra. Súčasťou je aj kompletný osvetľovací systém Busch Müller Lumotec napojený priamo na batériu motora. Protiprierazové plášte Schwalbe Marathon.

  eBULLITT 6100 Alfine 11 Gates - 5109€

  eBullitt s podporou e-motora Shimano StePS E6100 s výkonom 250W a krútiacim momentom 60 Nm o váhe len 2,88kg. Batéria 418 Wh, krátka doba nabíjania – 4h a váha 2,6kg. S prevodovým systémom Alfine 11 s elektronickým radením DI2 a karbónovým remeňovým pohonom Gates. Prevodový pomer 409%. Systém Gates šetrí hmotnosť, je tichší ako reťazový pohon a je skoro úplne bezúdržbový – to je presne to čo chceš. Hydraulické kotúčové brzdy TRP Slate T4, brzdové kotúče TRP 180 mm. Veľmi odolné kolesá na nábojoch Novatec, rafiky Alex Supra. Súčasťou je aj kompletný osvetľovací systém Busch Müller Lumotec napojený priamo na batériu motora. Protiprierazové plášte Schwalbe Marathon

  eBULLITT 6100 XT DI2 - 4649€

  eBullitt s podporou e-motora Shimano StePS E6100 s výkonom 250W a krútiacim momentom 60 Nm o váhe len 2,88kg. Batéria 418 Wh, krátka doba nabíjania – 4h a váha 2,6kg. Dodáva sa so sadou komponentov Shimano XT 1 x 11. Kazeta 11 až 42 zubov, elektronické radenie DI2.Hydraulické kotúčové brzdy TRP Slate T4, brzdové kotúče TRP 180 mm. Veľmi odolné kolesá na nábojoch Novatec, rafiky Alex Supra. Súčasťou je aj kompletný osvetľovací systém Busch Müller Lumotec  napojený priamo na batériu motora. Protiprierazové plášte Schwalbe Marathon.

  eBULLITT 8000 XT DI2 - 5215€

  Najvyššia rada eBullittu s podporou e-motora Shimano StePS E8000 s výkonom 250W a krútiacim momentom 70 Nm o váhe len 2,8kg. Vysoko kapacitná batéria 504 Wh, krátka doba nabíjania – 4h a váha 2,62kg. Dodáva sa so sadou komponentov Shimano XT 1 x 11. Kazeta 11 až 42 zubov, elektronické radenie DI2. Pre zaistenie ešte vyššej brzdnej sily sú súčasťou štvor piestové brzdy Shimano Zee. Veľmi odolné kolesá na nábojoch Novatec, rafiky Alex Supra. Súčasťou je aj kompletný osvetľovací systém Busch Müller Lumotec napojený priamo na batériu motora. Plášte Schwalbe Kojak.